Acron 12 Penthouse Acropolis Suites

Το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites Αθήνα βρίσκεται σχεδόν 1 χλμ. από τον Εθνικό Κήπο και έχει εύκολη πρόσβαση στο σιδηροδρομικό σταθμό Σταθμός Ηλεκτρικού Θησείο, ο οποίος είναι σε απόσταση περίπου15 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα βρίσκεται στην κεντρική τοποθεσία, 650 μέτρα από την Ακρόπολη Αθηνών, και διαθέτει τζακούζι.

Το κατάλυμα διαθέτει ντους για την άνεση σας. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες στο μπάνιο.

Απολαύστε τη μικρή κουζίνα του Acron 12 Penthouse Acropolis Suites, που επιτρέπει στους επισκέπτες  να ετοιμάζουν τα δικά τους σπιτικά γεύματα.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 5 λεπτά οδικώς από τον σταθμό του μετρό Ακρόπολις και σχεδόν 1,1 χλμ. απόσταση από την Αθήνα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στην Πύλη του Αδριανού που βρίσκεται σε απόσταση 500 μέτρων. Το Νομισματικό Μουσείο Αθηνών απέχει επίσης σχεδόν 1,2 χλμ. απόσταση από το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites. Ο πλησιέστερος σταθμός λεωφορείων Syggroy βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με αυτοκίνητο.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Acron 12 Penthouse Acropolis Suites Αθήνα
Lina'S Home Acropolis
Τιμή μόνο για κινητά

Lina'S Home Acropolis

9.8
Εξαιρετικό 60 σχόλια
12 μ από το κατάλυμα
USD 104 USD 94
ανά νύχτα
Apartment Perraivou
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Perraivou

8.2
Πολύ καλό 141 σχόλια
96 μ από το κατάλυμα
USD 93 USD 84
ανά νύχτα
*** Apt 110M2 3Bed 2Bath, Walk To Acropolis ***
Τιμή μόνο για κινητά

*** Apt 110M2 3Bed 2Bath, Walk To Acropolis ***

9.8
Εξαιρετικό 6 σχόλια
103 μ από το κατάλυμα
USD 471 USD 424
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    35 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Μοναστηράκι
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Τζακούζι

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Αίθριο
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: από 03:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας00001821596,00001821608,00001821613,00001821629,00001821634
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites;
      Το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites είναι στο κέντρο της Αθήνας, κοντά σε Οδός Διονυσίου Αρεοπαγίτου.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites περιλαμβάνουν Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο, Αθήνα καθώς και Παρθενώνας.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites;
      Η διαμονή στο το Acron 12 Penthouse Acropolis Suites κοστίζει 233€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Αρκαδια Εστιατοριο και Seirines και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    35 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Μοναστηράκι
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Acron 12 Penthouse Acropolis Suites Αθήνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο